Ravindra Jadeja prináša pri svojom návrate do Indie odprevadiť Južná Afrika v prvom teste

Ravindra Jadeja oslávil svoj prvý test vystúpenie vo viac ako rok s piatimi integrovanými druhej smene trať ako India nakreslil prvú krv v ich série s Juhoafrickou republikou v Mohali.

Jadeja, ktorí nemali hral v najdlhšom formáte od štvrtého test série proti Anglicku v auguste 2014, trvalo päť pre 21, vrátane ceneného bránka z Južnej Afriky kapitán Hashim Amla, ako hostitelia prekvapil turistov, zaradil No1 v rebríčku ICC test, vyhral prvý test 108 beží vo vnútri tri days.Ravichandran Ashwin točí Indie do prevahy nad Južnej Afrike Celý článok

víťazstvo bolo Virat Kohli prvé ako indický test kapitán na domácej pôde po Juhoafrická republika zlyhala ich spin vyšetrenie , ujížděl pozor na 109 v ich snahe o 218 na dráhe, ktorá ponúkala dostatok pre pomalé hráčom na oboch stranách

India už skôr sa objavili na ceste k nastavenie výraznejšie cieľ, ale Kohli v bránku. – prvá 18 klesať v priebehu dňa – urýchlil dr amatic zrútenie od 161 po dobu 2 až 200 všetky von.

cez noc pár Cheteshwar Pujara a Kohli prežil pár desí, s Proteas udržiavanie run-bodovania kontrolou cez Dale Steyn neschopnosť prijať na poľa opäť so zranením slabín.Bolo to nepravdepodobné číslo Stiaana van Zyl, ktorý urobil prielom, keď sa Kohli škľabal na Dana Vilasa, postavil sa na pne, aby odišiel na 29. Imran Tahir udrel prvú loptu do úvahy pre Pujaru, ktorý bol Keď Amy skončila s dôležitým klepaním na 77, kým Indie stratila svoju tretiu bránu v 17 guličkách, keď Ajinkya Rahane uviedol Simon Harmer do krátkej nohy. Päť vecí, ktoré musí Anglicko napraviť na cestu do Južnej Afriky | Vithushan Ehantharajah Prečítajte si viac

Harmer prišiel Jadeja pred ôsmym a bol obdarovaný tretí wicket v jeho ďalšej, keď Amit Mishra top-okraje zametanie na Faf du Plessis na hlboké späť štvorcové nohy. >

Tahir a Amla sa znova spojili, aby poslali Ashwina späť do pavilónu po obede, zatiaľ čo Umesh Yadav si na hrudník zalomil Harmera.Wriddhiman Saha pridal užitočný 20, ale bol posledný človek, keď mu rukavicu až Vilas pri pokuse opustiť Tahir, ktorý skončil ako pick z nadhadzovačov so štyrmi 48.

Cez prefúknutiu India objednávku, Južná Afrika víťazstvo terčom 218 by stále vyžadoval ich najvyšší úspešné štvrtej smene beh naháňačka v Ázii.Vystúpili na nepriaznivého štarte, keď prekvapenie otvárač Vernon Philander, ktorí nikdy predtým odrazil vyššie ako No7 v testoch, odišiel LBW v druhom sa k prvej dodávke Jadeja je.

Du Plessis trvalo len šesť loptičiek než upadol do Ashwin, ktorý našiel hranu pochádzajúce z okolo bránky, pred Proteas klesol na 10 po dobu troch keď bola Amla rošádu po tom, čo opustil rovno jednu z Jadeja.

Ich nádeje sa objavil ustupovať ešte ďalej, keď AB de Villiers, ktorý sa objavil v dobrom kontakte pre jeho 16, bol unikal druhýkrát v zápase za nohu baňa Mishra, zatiaľ čo otvárač Dean Elgar a Vilas boli obaja ulovil lacnejšie.

Van Zyl, presunula dole poradie po otvorení v prvej smene a Harmer dať na 42, aby sa Juhoafrická republika do troch postáv ale ten dal Jadeja svoju štvrtú bránku po lemovanie preklzávať.

odolnosť Van Zyl bolo ukončené na 36 potom, čo sa mierne skĺznuť Ashwin a kužeľ potom prepustil Steyn, ktorý bol fit dosť na pálke, ale prispel len dva, než vŕtanie otvorov pod von dlho-on.Jadeja potom zabalené do zápasu a jeho tretí test piatich bránky záťahu, keď zaklopal Tahir plnej batožinového priestoru as India išiel 1-0 až na štyri stretnutia série.