Nigerijští šampióni nemají kvalifikaci na pohár národů v Africe v roce 2015

Nigérie se nepodařilo kvalifikovat na Africký pohár národů 2015 po kreslení 2-2 s Jihoafrickou republikou ve středu.

Super Eagles potřebné k výsledku lepšího přijímání Konga, aby to přes ze skupiny A, ale šla 2-0 dole v Uyo po dvou gólů z Bournemouth Tokeo Rantie před bojuje zpět získat bod přes dva pozdní branky Hullova Sone Aluko.

Ale to nestačilo, jak vyhrát Kongo je v Súdánu zajištěno, že Red Devils skončil jako finalisté za Jižní Afriky a nárok na lednového turnaje v Rovníkové Guineji.

na jiném místě, Kongo, demokratické republice Kongo, Ghana, guinea, pobřeží slonoviny a Mali také rezervovat svá místa v finále v posledním kole kvalifikačních zápasů.

Guinea porazit Uganda 2-0 v Casablance a skončila druhá ve skupině E za Ghany, který překonal pořadí po 3-1 domácím vítězství nad Togo.Guinea museli přemístit své utkání sázky na Bet365 na neutrální půdě v důsledku zákazu hraní doma, kde se smrtelný virus Ebola vyžádala více než 1000 lidských životů.

Hra se konala v Maroku, kteří byli zbaveni hostit turnaj minulý týden poté, co požádal o odložení kvůli obavám, že fanoušci, kteří cestují do finále by mohlo šířit virus do své země.

Mali skončilo 100% rekord Alžírska ve skupině B si své místo s Seydou Keita bodování první -half penalty a Mustapha Yatabaré přidání sekundu po přestávce v 2-0 vítězství v Bamaku.

pobřeží slonoviny potřeba pouze k tomu se již kvalifikovaného Kamerunu a protáhla v bezbrankové střetnutí proti straně sníženou 10 mužů za poslední půl hodiny poté, co kapitán Stephane Mbia byl odeslán.Hřiště invaze v závěrečném hvizdu viděl stovky fanoušků pronásledovala policie, s některými zasažen obušky, když se snažili uniknout. Facebook Twitter Pinterest policista bije muže, jak se lidé dostanou na hřišti u Felixe Houphouet-Boigny stadionu v Abidjanu, foto: ISSOUF SANOGO / AFP / Getty Images

Horní dva týmy v každé ze sedmi skupin kvalifikované a nejlépe třetí umístil finišer, který byl v demokratické republice Kongo.Dva góly z Crystal Palace Yannick Bolasie v 3-1 domácím vítězství nad Sierra Leone jim pomohl devíti bodech od svých šesti zápasů, ale museli čekat několik hodin na jejich místo bude upřesněno.

Record Bet365-Okamžitý bonus Egypt mohl sebral jejich místě, kdyby vyhráli o dva góly pryč v Tunisku, ale klesl na 2-1 porážky navzdory vede 1-0 v poločase.

Alžírsko a Kapverdské ostrovy kvalifikoval po jen čtyři zápasy ve skupině minulý měsíc a byl spojený po víkendu předposledním kole Burkině Faso, Kamerunu, Gabonu, Senegalu, Jižní Africe, Tunisku a Zambii.

Nový hostí Rovníková Guinea, vyloučen v předběžných drtivých kolech pro Fielding je nečitelné přehrávač, byly rovněž předány místo ve finále.

Bet365-Klikni pro svůj bonus