A jak jste to všechno krásně nepředstavovali

Kytice , koule foukané pryč, dopisy na telefonu dojdou, manžel odešel do práce. Jste zůstali sami s dítětem. Každý den je podobná předchozí: není , vstala, , změnila pleny, spát, šel na procházku, vrátil se, , změnila pleny, spát, a tak se kruh ze dne na den… Dobře, pokud jste si našli přítelkyni na procházky. Protože pak během procházky, můžete diskutovat s přítelkyní, jak jste není dostatek spánku, vstali, , změnil plenky, položil spát…. Dál pokračovat? Touha!

A jak jste to všechno krásně nepředstavovali! Slunečný den, zcela nový , jste tak krásná a půvabná, v dobré náladě, s batoletem. Tak chtěl rychle porodit! A tady jste porodily, jdete s , kterou půl roku vybrali na Internetu, ale radost ne. O tom, jak zlepšit náladu, přečtěte si článek “Jak zlepšit náladu a získat zpět energii”.

Pojďme pochopit: že zastíní vaše mateřství? Proč se u vás (Zde si můžete koupit dětský kusový koberec) objevila deprese po porodu a co dělat, jak se zbavit deprese po porodu?

Vzhled. Ano, ano, ano. Slyšeli o tom, že postava není to nejdůležitější, z obličeje vodu pít a vůbec po porodu všechny , tady vaše babička 56 velikost taky byla hubená, a pak . Přece není všechno utěšuje? Když jsem po prvním porodu z , pak požádala, aby mi moje džíny. Naivní! příbuzní chytil – tak, jen pro případ – mi “těhotné” kalhoty, které jsem bezpečně a .

Existují, samozřejmě, , které po porodu vypadají štíhlejší, než do a z , ale je výrazně menší. V podstatě všechny dívky přibírání na váze – v nejlepším případě kolem 5 kilo.

Takže jste se vzdali a zotavili se. Vás to velmi frustrující (Zde si můžete koupit dětské postýlky), dělá jistoty v sebe sama, nemáte pocit, atraktivní, že se vám zdá, že všechno je jen a myslí si, jaký jste tlustý.

Co dělat? Nejprve uznat, že jste se zotavili. Uznání problému – první krok k jeho řešení. Druhý krok – spočítat, kolik kilo navíc máte k dispozici a zjišťují, za kolik si je moci obnovit.

Krok třetí – kojení (pokud máte dost mléka). Nejezte na porážku na tom základě, že jste může kojící máma. A není třeba se obávat, že pokud budete dodržovat umírněnost v jídle, pak máte ztratí mléko. Mléko bude dokonale produkován na úkor tukových zásob. hůl a posadil se na přísnou dietu, samozřejmě, taky nemusí ale vyhovovat, poslední jídlo nejpozději do 19.00, například, je docela možné, bez jakéhokoliv poškození pro dítě.
Deprese po porodu

Čtvrtý krok – turistika. Žijte s mottem: “Kočárek není zaplatím!” Pokud vaše babička, dědeček a další příbuzní chtějí pomoci – ať lepší bude zabývat (Zde si můžete koupit dětské kolébky) otázkami. V žádném případě ne sdílet s nimi kočárku: to je váš asistent v boji za štíhlost. Jako by si ani unavení, chodit. Budete potřebovat nic méně, než dítě. Jen není v s a ani se podílet na na hřišti. Máte ještě čas s , když vaše dítě zájem pískovištěm, houpačkami a skluzavkou. Chodit, chodit a zase chodit. Pokud žádné síly, jeďte pomalým krokem; pokud jste si dnes dobře cítit – zajistit aktivní chůzi. Hlavní věc – pohyb, i když se vám nechce. Vaším úkolem – rozptýlit melancholii pohybem. Vyberte si různé trasy, aby tam byl pocit rutiny a jednotvárnosti. O tom, jak je možné zhubnout po porodu, přečtěte si v článku “Účinné tipy, jak zhubnout po porodu”.