Další oblíbená činnost je mělké láhev s širokým krk

S počátkem podzimu se stále více počasí “regales” nás deště. Pro ty, komu se podařilo letní teplo, tato deštivé počasí dává pocit pohody a klidu. Což nelze říci o dětech. V takové dny se stávají, zejména . A pokud je naléhavě nijak odvrátit, to by mohlo přerůst v zkazily den.

Můžete, samozřejmě, obklopit dítě gadgety, ať hraje počítačové hry, se dívá karikatury, ale to se není to, co chce starostlivý rodič.
Čím zaujmout malé děti

Ve věku od 1,5 do 3 let se skvěle hodí nejrůznější nádoby, ve které je možné obilovin, pohanky nebo cizrny. Ať . To je velmi užitečné cvičení pro rozvoj jemnou motoriku rukou. A , jak známo, je zodpovědný za rozvoj hlasové ústrojí. Do krupice na přání je možné přidat malé hračky, dítě bude se zájmem je najít.

Další oblíbená činnost je mělké láhev s širokým krk. Od jogurt bude vyhovovat dokonale. Co se s ní dá dělat? Naplnili ji nejrůznějšími poklady. Vejde všechno, co fit přímo na hrdlo. A pokud zavřete kryt, vyjde zvláštní hudební nástroj, s nímž málo moci bavit, zatímco máma je zaneprázdněn svými záležitostmi.

Největší nečekaný předmět, který je schopen trvale zaujmout dítě – konvenční role toaletního papíru. Něco v něm fascinující batolata, a na dlouho. To je ta levná “” pro děti. Pravda, pak se budete muset sbírat ji po celém bytě, ale protože zábava dítě stojí za to.

Pokud matka je obsazeno v kuchyni, lze němu za stůl, a ukázat, jak se postavit věž z kostek cukru.
Zábava pro děti o něco starší

Je-li dítě více než tři roky, mu můžete nabídnout tyto kurzy:

• Některé z povlečení a polštářů. A dále dětské fantazie sama najde mu aplikace. To může být dům pro hračky nebo školky. A , dítě může v něm stejné a jít spát.

• Děti jsou velmi rád hry s baterkou. Jim může zářit skrz barevnou látku. Nebo uspořádat divadlo stínů.

• Pokud se rozhodnete naučit dítě hrát inteligentní hru, pak můžete koupit šachy v Kyjevě.

• Pro děti se mohou nabídnout takového úkolu. Některé korálky ze semena nebo popcorn. Když se počasí bude jasné, že těmito bude možné krmení ptáků v parku.

• Chcete překvapit své dítě můžete dát do kus mýdla, a jaké kouzlo! To se změní v cloud.

• Můžete spolu s dítětem připravit barvy z pěny na holení. Stačí přidat tam, potravinářské barvivo. Tyto barvy jsou dobré tím, že je lze bezpečně malovat v koupelně a na . Jsou snadno smývá ze všech povrchů. Kdo ví, možná to otevře v dítěti talent na kreslení.

• Když už chtěl , má zajímavý nápad – klasika na podlaze, samozřejmě, pokud prostor dovolí. Pro to se bude hodit barevné lepkavá páska. Pomocí ní, na podlaze strkat čísla. A pokud v rodině roste skutečný závodník, z pásky je možné udělat dlouhou cestu pro toy strojů, a ne jednu.
Více o děti a nábytku pro děti můžete přečíst na webové stránky www Banaby.cz kde si môžete kúpiť všetko dobre pre vaše dieťa