Ďalšia obľúbená zábava malých detí je fľaša so širokým hrdlom

So začiatkom jesene, stále počasie lieči nás ťažké dažde. Pre tých, ktorí podarilo niesol v lete teplo toto daždivé počasie, ktoré dáva pocit pohodlia a pokoja. Čo sa dá povedať o deti. V týchto dňoch, sú najmä vrtošivé. A ak naliehavo nie odvrátiť, môže to zase do frustrujúce deň.

Samozrejme, môžete surround vaše dieťa s gadgets, nechajte ho hrať počítačové hry, pozerať na rozprávky, ale nie je to, čo chce starostlivosť rodičov.
Čo robiť s mladšími deťmi

Vo veku od 1,5 do 3 rokov, je ideálny na všetky druhy kontajnerov, v ktorých ste nalejte obilnín, pohánka, alebo hrach. Nech zdvihne prsty. To je veľmi užitočné cvičenia na rozvíjanie jemnej motoriky rúk. A pohyblivosť, známy je zodpovedný za rozvoj vokálne prístroje. Kamienky voliteľne môžete pridať malé hračky, dieťa bude túži nájsť ich.

Ďalšia obľúbená zábava malých detí je fľašu so širokým hrdlom. Kefír je ideálny pre vás. Čo môžete s ním robiť? Naplňte ju s najrôznejšími poklady. Čokoľvek, čo sa hodí v krku. Ale ak zatvoríte veko, získajte druh hudobný nástroj, s ktorým sa dieťa môže baviť, zatiaľ čo mama je obsadené, o ich činnosti.

Najviac neočakávaných objekt, ktorý sa môže natrvalo zaujať dieťa – obvyklé rolka toaletného papiera. Niečo o ňom fascinuje deti, a na dlhú dobu. Najlacnejšie “zábavné” pre deti. Avšak, potom musieť zbierať celého bytu, ale vaše dieťa stojí za to.

Ak mama je obsadené, v kuchyni, si môže dieťa sedieť pri stole, a ukázať, ako sa postaviť vežu z kocky cukru.
Zábava pre staršie deti

Ak dieťa počas troch rokov, môže ponúknuť tieto triedy:

• Urobiť stan z dosiek a vankúšov. A potom fantáziu detí nájsť a použiť. Môže to byť dom pre hračky alebo škôlky. A hral, dieťa môže v ňom a spánku.

• Deti milujú hru s baterkou. Môžu presvitať farebné tkaniva. Alebo zariadiť, tieňové divadlo.

• Ak ste sa rozhodli naučiť dieťa hrať mysli hry, ktoré si môžete kúpiť šach v Kyjeve.

• Pre usilovných detí môže byť ponúknuté pracovné miesto. Aby perličky zo semien alebo popcorn. Keď počasie je jasné, tieto korálky bude možné kŕmiť vtáky v Parku.

• Na prekvapenie dieťa, môžete dať do mikrovlnnej rúry bar mydla, ako sa krásne! To bude zase do mydlo cloud.

• Spolu s dieťaťom, aby sa farba z holiace krém. Stačí pridať potravinárske farbivo. Tieto farby sú dobré, pretože môžu byť ľahko čerpať vo vani a na dlaždice. Sú ľahko umyť z akéhokoľvek povrchu. Kto vie, možno to bude otvorené dieťaťa talent na kreslenie.

• Ak dieťa chcel presunúť, tam je zaujímavý nápad – classic na poschodí, samozrejme, ak to priestor dovolí. Budete potrebovať farebné lepiace pásky. S ňou, na podlahe stick údaje. Ale ak rodina rastie skutočný pretekár, od pása s nástrojmi môžete robiť dlhé cesty pre autíčka a nie len jeden.
Viac o deti a nábytku pre deti môžete prečítať na webové stránky www Banaby.sk kde si môžete kúpiť všetko dobre pre vaše dieťa