Písať písmená na Santa Claus — tradícia

Písať písmená na Santa Claus — tradícia, ktorá je tak miloval deti a s akými teplé spomienky dospelých. Poďme sa pozrieť na tento proces z psychologického hľadiska: musím napísať list Santa Claus, na čo sa zamerať a ako rozumieť list, že dieťa mal nejaké problémy.
Musím napísať list Santa Claus?

Ak chcete napísať list Santa Claus je potrebné! V prvom rade, tento proces učí deti realizovať ich vlastné túžby. Rodičia často sú tak zaneprázdnený pracovať alebo sa snažia rozvíjať v našich detí najrôznejšie schopnosti, ktoré sa zabudnúť na opýtajte sa dieťaťa: “čo chceš?”. List Santa je príležitosťou pre dieťa pochopiť a vyjadriť svoje túžby. To je veľmi dôležité, aby čas v živote dieťaťa, keď sa dozvie, na “chcem”, pretože bez túžby celkovo je nemožné, aby dosiahol cieľ.

Ďalší dôležitý psychologický aspekt písať písmená na Santa Claus — je schopnosť zhrnúť a subjektívne zhodnotiť svoje vlastné správanie. Tradične, otec Vianoc prichádza, len aby tie deti, ktorí sa správali dobre, sa počas roka a zaslúžia darčeky. Toto nastavenie učí dieťa, aby si uvedomili, že získať požadované by sa mali snažiť, aby mohol niečo urobiť, aby vykonávať svoje túžby. Dieťa sa učí zapamätať si udalosti z minulého roka, posúdiť ich správanie zvonku, začína definovať “dobré” a “zlé”.

V čase diskusie o správanie dieťaťa počas roka je veľmi dôležité nájsť dobré veci, baby, nie na nižšie veľmi vratkých detí sebavedomie. Deti sú veľmi zraniteľné a citlivé na kritiku, preto, ak chcete diskutovať o správanie dieťaťa musí byť starostlivo a správne, ako je to možné. Rodičia často hrozí, že: “Budete hnevať, Santa Claus nie je ti prinesie!”, dieťa berie to ako osobnú tragédiu, začne sa cítiť veľmi silný pocit viny za svoje zlo, (ktoré sú často cieľ a správaniu, ktoré nie sú), a viny, naopak, spôsobiť problémy pri tvorbe detí sebavedomie.
Prečo rodičia majú diskutovať s deťmi o ich prezentuje?

Darčeky, ktoré deti opýtať, Santa Claus, môžete nám povedať o nich. Väčšina deti sa opýtať Santa Claus hračky, staršie deti moderné pomôcky. Ale zoznam túžby sa môžete stretnúť nejaké magické predmety — čarovný prútik, alebo spp neviditeľnosti. Ak by ste sa poradiť s dieťaťom je každá túžba, je možné všimnúť, že bol prechádza niektoré stresujúce situácie.

Často priania detí spôsobiť rodičia skutočné prekvapenie. Často jednoduché na prvý pohľad priania skrýva hlboké city baby, ale to sa stáva, a naopak. Detská logika je veľmi odlišný od dospelých a dieťa môže byť iba prostredníctvom dialógu.
Čo môžu rodičia povedať, že niektoré špecifické dary požaduje deti?

Spp neviditeľnosti môže byť pridaný do zoznamu prianí od jednoduchej detskej zvedavosti, a môže znamenať, že dieťa sa cíti nepotrebný v rodine, a je mu tak zle, že chce, aby sa stal “neviditeľný”.
Autor: Všetok detská izba Banaby.sk