Portal ogłoszeniowy

W dobie popularyzacji internetu, żyją jak grzyby po deszczu dodatkowo portale internetowe, m.in strony gdzie za darmo czy zbyt symboliczną opłatą można postawić swoje ogłoszenie. Wzywam do dobrej lektury.

Wszystek prawdopodobnie w byciu sprawiał jakieś ogłoszenie, szczególnie jeżeli coś sprzedajemy, chcemy przeznaczyć za darmo, lub wynająć wnętrze bądź lokal, wyszukujemy bądź publikujemy ogłoszenia.
Postaram się przybliżyć chociaż trochę, jakie portale internetowe warto odwiedzić, i jakich unikać.
Czego się wystrzegać, zamieszczając swoje anonse…
Moja historia z badaniem dobrego portalu ogłoszeniowego, zakiełkowała podczas studiów. To dość szybko poszukiwałem lokalu do wynajęcia, i później bycia. Nie istniałoby owo lekkie, znaleźć portal gdzie stanowi w czym wyróżniać, na smak ogloszenia są aktualne.
Przeglądając ogłoszenia trafłem na portal eoferty, mój pobyt to 15 sekund – znalazłem kilkoro oczywisty interfejs, za ostatnie sporo reklam.
Inny portal jaki odwiedziłem to szerlok – nowy portal ogłoszeniowy…co ciekawsza, dokonała go obecna sama twarz co wykop.pl który toż uznał się bez dwóch zdań. A zbyt nic nie mogłem zachęcić sie do szerloka…może różnym się spodoba…
Następny jakiemu się obserwował to gumtree – duzo ogłoszeń, tragiczny design, ale co najgorsza błędy na stronie. Niestety pod przeglądarką opera – której jestem partnerem, nie można załączyć żadnego zdjęcia. Organizatorze tegoż częstego portalu powinni przyłożyć więcej uwagi co do funkcjonowania strony, przeglądarka opera to 3 najbardziej jasna przeglądarka na świecie.
Przeglądałem strony gdzie ogłoszenia wolno układać za darmo, jak plus aktualne płatne, gdzie za dodane anonse trzeba zapłacić.
Napotkałem na niezwykle atrakcyjny portal z darmowymi ogłoszeniami FreeCF – nowy, zwiększający się portal któremu warto się przyjrzeć, anonse można dodać bez opłat, ogłoszenia posegregowane są w jedno grupy. Precyzja oraz użyteczność – to ruchy FreeCF.

Czego jednak się wystrzegać?
Nie każę zamieszczać w treści ogłoszenia swój adres e-mail jeżeli na poczcie nie chcemy spamu, często roboty zbierają takie adresy a na nie nadawane są różnego wariantu oferty reklamowe.

Partnerem i sponsorem artykułu jest nasza partnerska strona portal ogloszeniowy – oferuje tysiące ogłoszeń kobiet całej Polski. Wejdź i umówi się na spotkanie w Twoje okolicy