Pro začátek určitě jděte kolem s batoletem celou podložku

Vaše dítě je starší, a chce hrát na hřišti. Chce, aby se během her on byl v bezpečí a v dobré náladě. Jak mu pomoci? Je třeba ho naučit správnému chování na hřišti.

Pro začátek určitě jděte kolem s batoletem celou podložku. Řekněte mu, co vidíte, a jak se s tím musíte hrát. Například, houpačka. Je třeba ukázat, jak se houpat ostatní děti, zavrtěla dítě, pokud je to dost malé, pak s ním dohromady. Vysvětlit, že na houpačce, vždy je třeba držet oběma rukama, ne dopřát. Pokud je houpačka bez opěradla, pak říct, že se s nimi velmi snadno spadnout zpět.

Ukázat to lze na příkladu hračky. Také přísně zakázat přístup městech, rozbité houpačky, pokud na ně někdo houpe. To je velmi důležité, protože výkyvy mohou silně traumatizovat dítě. Zejména je důležité naučit dítě s výkyvy až po úplném zastavení, ne se snažit z nich skočí na cestách. Ještě je třeba soustředit pozornost na to, že nelze hrát míčové, na schovávanou, honěnou kolem pohybujících houpačky a .

Podobná situace se jízdy. Je třeba ukázat, jak správně , mluvit o pravidlech bezpečnosti. Tyto předpisy jsou podobné s pravidly chování na houpačce. Ale přicházejí jako kolotoč, u kterých je v centru tam ještě kolo, strkání, o které děti kolotoč. Když takový kolotoč silně , a dítě se chytne za volantem a nestačí včas pustit, pak je pravděpodobné, že bude startovat s sedadla a může zranění. Dávejte pozor na to dítě.

Kluk na hřišti

Přechod na pískovišti. Zde, samozřejmě, je mnohem bezpečnější, než na houpačkách a . Základní pravidla: nesmíte spěchat pískem, tak jak se může dostat někomu do očí, není třeba rozbíjet cizí , tak jako ostatní děti mohou silně , není třeba brát cizí hračky bez povolení. Dokud je dítě úplně malé, může maminka požádat o něj hračku z jiného dítěte, říct, děkuji vám. Po hře vrátit hračku majiteli a poděkovat.

Takže vaše dítě bude na svém příkladu učit správnému chování. Pokud dítě neumí sám postavit a pevnosti, a dávají přednost pouze jejich lámání, si i zde můžete mu pomoci. Tvořte , batole, ať se jim porouchá. Pak ostatní děti budou v bezpečí, protože, když děti sami je dělají, mají velmi zkušený, pokud někdo jejich dílo zlomí. Po hře, nabídněte dítěti společně shromáždit své hračky.

Postupně se dítě zvykne dávat pozor na své věci, že mu přijde vhod a ve školce, ve škole, jo, a prostě v životě. Požádat dítě najít své hračky a přivést je na vás. Pokud narazí na cizí hračka, je třeba dítěti vysvětlit, že je to někdo jiný a vrátit majiteli, nebo jen dát do pískoviště.

Reklama: Poľský obchod s butelki do karmienia a rovnaký obchod pre kielientów Slovensko – detská postieľka a Ceska Republika – studentské židle