Vymyslieť meno pre dieťa alebo vybrať niekoľko možností mien

Vymyslieť meno pre dieťa, alebo si niekoľko mien, ktoré sa vám páči. O tom, prečo je dôležité vybrať detská meno, prosím kliknite tu. Môj manžel a ja som tak urobila. Prvé vytlačené z Internetu zoznamy mužské a ženské mená, potom sme nevedeli, pohlavie dieťatka. Dostal niekoľko listov v troch stĺpcoch. Z nich som vybral mužských a ženských mien, ktoré sa mi páčia. Potom tieto krátke zoznamy bola prijatá manželom a vybral tie, ktoré sa páčia jemu. Výsledkom sú dva zoznamy, jeden pozostával zo šiestich mužských mien a druhý dvanásť žien. Všetky tieto názvy sa nám páčilo. Potom sme študovali ich význam a pôvod a zaznamenané vedľa každého mena. Tieto zoznamy, ktoré sme dali na ploche a v ich prezeraní denne, intuitívne prešiel na niektoré mená. Nakoniec, máme len jeden samec a samica. Potom sme zistili, že sme boli s chlapec!

Pripraviť váš domov pre narodenie dieťaťa. Vždy udržiavať ju v čistote. Rozoberať všetky skrinky a police, vyhoďte staré veci. Možno potom nebude sa na to. Urobili sme niekoľko dávok (predajňa). Niektoré veci, ktoré som urobil. Je to presne tak, poďme sa pozrieť, čo ste neboli nosené na viac ako rok, verte mi, nie je. Vytvoriť priestor pre nové. Odstrániť všetky vedľajšie mlynárske výrobky hore a v kuchyni všetky fľaše nebezpečné a bezpečné kvapaliny dodávky je aj vyššia. Áno, dieťa nie je okamžite začne liezť a chodiť, ale budete vyvíjať nové návyky ukladať tieto veci mimo dosahu dieťaťa. Ak máte kvety a zistiť, či niektorý z nich sú jedovaté. Stále je čas darovať alebo vymeniť.

Zapamätať si vaše sny! Možno, ako čas mal čas na ich vykonanie. Mohlo by to byť veľmi jednoduché, túžba, alebo niečo grandiózne. Samozrejme, všetko, čo nie je kontraindikované pre vás v tento magický čas. Čo vás baví najviac? Napíšte si zoznam (Tu si môžete kúpiť detská pohovka) vašich obľúbených činnostiach a užívať si proces. Možno by ste chceli robiť, remeslá, kresliť, spievať, na snímanie fotografií. Alebo chcel vytvoriť webové stránky, nahrávať CD s jeho piesne, variť nové jedlá, publikovať noviny, robiť jogy (pre tehotné ženy), vysadiť kvety, alebo sa už dlho chcel začať učiť cudzí jazyk. Snáď preto, že jeho hobby, stále môžete zarobiť peniaze! Ak máte radi fotografovanie, ponúkne rovnaký pre tehotné ženy, budete mať nepopierateľnú výhodu nad inými fotografov z hľadiska dôvery. Ak máte radi šiť, pliesť, maľovať, vytvárať šperky, zobraziť svoju prácu na sociálnych sieťach, možno, že mnohí sa chcete kúpiť. Handmade je vždy oceniť. Dokonca aj keď nemáte svoje výrobky predávať, bude získavať stúpencov. A ako úbohé, keď sa nastávajúce matky vytvára veci, s rukami na dieťa a dostane (kde nájdem zábrana na posteľ? ) mimoriadnu radosť! Mám veľa obľúbených aktivít, ako crafting. Ale tentoraz som chcel napísať, je to môj druhý článok a ja som si trojnásobnú výhodu: zábava, rozvoj nových zručností a ďalších príjmov. Ako zarobiť peniaze sedí doma sa môžete dozvedieť z TOHTO ČLÁNKU.
Deväť mesiacov mágie

Nie je tajomstvom, že medzi matkou a dieťaťom sú neoddeliteľne prepojené, dieťa môže cítiť váš vnútorný stav. Uistite sa, že v duchovnom svete harmónie, lásky a dôvery. Každá žena vie, že lepšie vyzerá, vyššiu jej sebavedomie (ako zlepšiť sebavedomie čítať túto tému na stránke “Solárne ruky”).