Wymyśl imię dla dziecka lub wybrać kilka wariantów nazw

Wymyśl imię dla dziecka lub wybrać kilka wariantów nazw, które ci się podobają. O tym, dlaczego ważne jest, aby prawidłowo wybrać imię dla dziecka czytaj tutaj. My z mężem zrobiliśmy tak. Najpierw wydrukować z internetu listy męskich i żeńskich nazw, wtedy jeszcze nie znaliśmy płci dziecka. Wyszło kilka kartek w trzy kolumny. Z nich wybrałam imiona męskie i żeńskie, które mi się podobają. Następnie te krótkie listy wziął mąż i wybrał te, które w duszy mu. W końcu udało nam się dwa listy, jeden składał się z sześciu męskich nazw, a drugi z dwunastu kobiet. Wszystkie te imiona nam się podobały. Następnie zbadaliśmy ich znaczenie i pochodzenie, i nagraliśmy obok nazwy każdego. Listy te możemy umieścić na pulpicie i przeglądając je codziennie, intuicyjnie wycelowaliśmy niektóre nazwy. W końcu mamy tylko jedno imię męskie i trzy żeńskie. Potem dowiedzieliśmy się, że u nas to będzie chłopiec!

Przygotuj swój dom do narodzin dziecka. Stale utrzymywać go w czystości. Zdemontować wszystkie szafki i półki, wyrzuć stare rzeczy. Możliwe, że potem nie będzie do tego. Widzieliśmy kilka pakietów. Część rzeczy mam rozdał te. To proste, zobacz, że nie były noszone już od ponad roku, uwierz mi, już nie nosisz. Zwolnij miejsce dla nowego. Usuń wszystkie śruty na górę, a w kuchni wszystkie słoiki z niebezpiecznymi i bezpiecznymi płynami też umieścić wyżej. Tak, dziecko nie od razu (szukasz łóżko dziecięce) zacznie raczkować i chodzić, ale z góry nowe nawyki przechowywania tych rzeczy w niedostępnym dla dziecka miejscach. Jeśli masz w domu kwiaty, sprawdź, czy nie ma wśród nich trujące. Jest jeszcze czas aby ofiarować je lub zmienić.

Przypomnij sobie o swoich marzeniach! Być może, właśnie pojawiło się czas ich realizacji. To może być całkiem proste pragnienia, lub coś wielkiego. Oczywiście, wszystko, co nie jest przeciwwskazane w ten magiczny okres. Co lubisz robić najbardziej? Zapisz listę swoich ulubionych zajęć i cieszyć się proces. Być może lubisz robótki, rysować, śpiewać, robić zdjęcia. Czy marzyłeś, aby stworzyć swoją stronę internetową, nagrać płytę ze swoimi piosenkami, gotować nowe potrawy, wydać gazetę, uprawiać jogę (dla kobiet w ciąży), posadzić kwiaty lub od dawna chcieli rozpocząć naukę nowego języka obcego. Być może, dzięki hobby, można jeszcze zarobić pieniądze! Jeśli lubisz robić zdjęcia, zaoferuj swoje usługi w taki sam dla kobiet w ciąży, u ciebie będzie niezaprzeczalną przewagę nad innymi fotografami w planie zaufania. Jeśli lubisz szyć, robić na (banaby.pl) drutach, malować, tworzyć ozdoby, pokaż swoje prace na portalach społecznościowych, być może wielu będzie chciał ich kupić. Praca ręczna jest zawsze mile widziane. Nawet jeśli nie dojdzie do sprzedaży swoje wyroby, zdobyć zwolenników. A jak wzruszające, gdy przyszła mama tworzy rzeczy własnymi rękami dla dziecka i dostaje niezwykłą przyjemność! Mam wiele ulubionych zajęć, podoba . Ale tym razem chciałem pisać, to moja druga artykuł i mam potrójną korzyść: zabawa, rozwój nowych umiejętności i jeszcze dodatkowy dochód. Jak można zarobić pieniądze siedząc w domu można dowiedzieć się z TEGO ARTYKUŁU.
Dziewięć miesięcy magii

Nie jest tajemnicą, że między przyszłą mamą i dzieckiem istnieje nierozerwalny związek, dziecko czuje twój stan wewnętrzny. Zadbaj, aby w duchowym świecie panowała harmonia, miłość i zaufanie. Każda kobieta wie, że im lepiej wygląda, tym wyższa jej poczucie własnej wartości (jak zwiększyć poczucie własnej wartości, znajdziesz w tym temacie na stronie “Słoneczne ręce”).